HAKKIMIZDA

Kurumsal

KALELİ BEST OİL PETROLCÜLÜK

1968 yılında temeli atılan ve bugüne kadar çoğalarak büyüyen Kaleli Şirketler Grubu, her biriminde daima ileriyi düşünerek çağın gerektirdiği her şekilde kendini geliştirmiş ve yenilemiştir.
Bütün faaliyet alanlarında aldığı ödüller ve başarılarla, güvenilir, dürüst, güler yüzlü, çözüm odaklı hizmetleriyle ve dinamik kadrosuyla, akaryakıt sektöründe Anadolu'dan yükselen bir başarı öyküsü oluşturmuştur.
14.12.2004 tarihinde Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu tarafından, dünya devi şirketler arasında ilk dağıtım şirketi lisansını alarak 2005 yılında BEST OİL markası adı altında Genel Müdürlüğü Ankara'da bulunan akaryakıt ana dağıtım firmasını kurmuş, daha sonrasında da BEST GAZ adı altında LPG dağıtımını da faaliyet alanına dahil etmiştir.
Konusunda uzman kadrosu ve her geçen gün Türkiye geneline yayılan bayi ağı ile halen yeni hizmet binasında faaliyetlerine devam etmektedir.

IMG-OUR
IMG-OUR
Yönetim Kurulu Başkanı

SELAHATTİN KALELİ


Yıllarca dürüst çalışmanın kazandığımı vergilendirmenin ödülünü yıllardır vergi rekortmeni olarak aldım.
Bugün Çorum, Alaca, Ankara, Kırıkkale, İzmit ve Aliağa'da çalışan yaklaşık 200'e yakın personelimin sosyal haklarını tam ve zamanında yerine getirmenin ödülünü de uzun yıllar yanımda çalışarak emekli olduktan sonra çocuklarını da şirketlerimde çalıştırmak isteyen insanlardan gördüm.
Son söz olarak; ilkem hep doğruluk, dürüstlük ve kazandıklarımı insanlarla paylaşmaktır. Bu doğrultuda çalışmanın, ne kadar zorluklarla karşılaşılırsa karşılaşılsın size her zaman olumlu yönden geri döneceğini inanıyor saygılarımı sunuyorum.

IMG-INTRO

VİZYONUMUZ

Ürün kalitesi ve hizmetten ödün vermeden nihai tüketicinin öncelikli tercihi olmak ve sürekliliği sağlamak,
Milli değerleri gözeterek, eğitim, sağlık, çevre ve toplumsal değerlerimize sahip çıkarak etkin ve yetkin bireyler yetişmesine yardımcı olmak,
İnsanı kazanmanın, para kazanmaktan önemli olduğunu unutmaksızın Anadolu'nun her bir noktasında ulaşılabilir ürün ve hizmetler sunarak akaryakıt sektörüne liderlik etmek,
Sunacağımız hizmetlerle ülkenin ve toplumun gelişimine katkıda bulunmak.

IMG-INTRO

MİSYONUMUZ

Milli değerlerimize sahip çıkarak, ülkesinin ve toplumun her bir ferdinin menfaatlerini düşünen, koruyan ve fayda sağlayan, kaliteli, ulaşılabilir ve ekonomik ürünler sunarak, gereksinimleri karşılayan; tüm faaliyet alanlarında gerek birey gerekse toplumun sağlık ve emniyeti için gerekli koşulları sağlayarak, çevreye duyarlı, saygılı, ahlaki ilkelere bağlı ve hukuka uygun bir şekilde, sosyal sorumluluk bilinci ile gerçekleştirmek.

IMG-INTRO

DEĞERLERİMİZ

Müşteri odaklı,
Dürüst ve Şeffaf,
Yenilikçi ve dinamik,
Sürekli gelişime inanan,
İnsana, Çevreye ve topluma duyarlı, Şirketiz